התקשרו עכשיו

אוטובוס לטיולים

הדרך לטיול מעולה עוברת דרך מסיעי כל גיל – להשכרת אוטובוסים לטיולים,
פנו אלינו עוד היום: 03-6197717

יש הרבה חברות הסעות בארץ, אבל לא כל אחת יכולה לספק אוטובוסים איכותיים ומתקדמים לטיולים, וודאי שלא בסטנדרטים אותם אתם רוצים. חברתמסיעי כל גיל מפעילה צי נרחב של כלי רכב איכותיים ומתקדמים, ביניהם אוטובוסים מתקדמים, אשר משלבים מראה יוקרתי, נוחות נסיעה, בטיחות וקדמה טכנולוגית.

  • הסעות לטיולי תלמידים
  • הסעות לטיולים לחברות ולוועדי עובדים
  • הסעות טיולים לאורחים מחו"ל
  • הסעות לטיולים משפחתיים
  • ועוד

ככה מטיילים היום

האוטובוסים של מסיעי כל גיל הנם מתוצרת החברות המובילות בעולם בענף זה, ביניהן: מרצדס, וולוו וסקניה. למען חוויית נסיעה נוחה ובטוחה, מצוידים האוטובוסים בכל מה שדרוש: מיזוג אוויר, 52 – 56 מושבים, מערכת שמע וקשר, טלוויזיה,DVD ואפילו מקרר נייד. כמו כן, ניתן להוסיף מדריך טיולים, אשר יוביל אתכם ואת המטיילים בכל שבילי הארץ ובכל האתרים המעניינים.

בזכות האמצעים הנ"ל, לא זאת בלבד שזמן הנסיעה עובר בנעימים, אלא גם ניתן לנצלו על מנת להעביר תכנים מעניינים בנוחות ובלי לצעוק, להציג סרטים, ואף לשמור פרטי מאכל שונים לנסיעה (מישהו אמר קרטיבים?). כך, במקום שהנסיעה תעבור בשעמום, היא יכולה להפוך לחלק אינטגרלי מן הטיול ולעבור בהנאה.

נוהגים בדרך ארץ

הנהגים של מסיעי כל גיל הנם נהגים ותיקים ומקצועיים, אשר עוברים הכשרות מקצועיות ומחזיקים גם ברישיון לביצוע הסעות תלמידים וילדים. בנוסף למקצועיות בלתי מתפשרת, נהגי החברה הנם אדיבים, סבלניים וייצוגיים. באופן זה,יכולה החברה לספק אוטובוס לטיולים מכל סוג, לכל גיל ולכל חלקי הארץ, בין אם מדובר בטיול תלמידי בית ספר ובין אם בטיולים לאורחי כבוד ואנשים חשובים אחרים המגיעים מחו"ל.

מעוניינים ללמוד עוד על השכרת אוטובוסים לטיולים? נשמח לעמוד לשירותכם! התקשרו: 03-6197717

צרו קשר
דילוג לתוכן