התקשרו עכשיו

הסעות טיולים

חברת מסיעי כל גיל מספקת שירותי הסעות לכל מטרה, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל הארץ. החברה מתמחה במתן שירותי הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ, כאשר למטרה זו, לרשותה צי רכבים חדישים הכולל אוטובוסים מיצרנים מובילים, כגון: מרצדס, וולוו וסקניה, בהם מקומות ל- 52 – 55 נוסעים.

הסעות וטיולים עם סטייל בכל גיל

כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה ואת נוחותם המרבית, כל האוטובוסים של מסיעי כל גיל ממוזגים, מפוארים ומאובזרים היטב. ניתן להזמין אוטובוסים המצוידים בעזרי המחשה ובידור, כגון טלוויזיה, DVD ומערכת הגברה, וכן ניתן להזמין מדריך מקצועי, אשר ילווה את הטיול בשלל סיפורים ופריטי מידע מעניינים על הדרך ועל אתר היעד.

למידע נוסף על הטיולים והנופשונים >>

שמירה על הבטיחות

כדי לשמור על ביטחונם ובטיחותם של כל לקוחות החברה, מקפידה חברת מסיעי כל גיל לצייד את כל רכביה בחגורות בטיחות ובפנסי אזהרה, וכן מחזיקה החברה בכל אישורי הבטיחות הדרושים ממשרד התחבורה. כמו כן נמצאים הרכבים תחת פיקוחו של קצין בטיחות מטעם החברה. לכן, בכל גיל תוכלו ליהנות מהסעות וטיולים בראש שקט.

להזמנת שירותי הסעות חייגו 03-6197717

נהיגה מקצועית בדרך ארץ

הנהגים של חברת מסיעי כל גיל הם מקצועיים ומיומנים ועליהם לעבור הכשרה והסמכה על מנת שיוכלו להסיע תלמידים. כמו כן, דואגת החברה שכל נהגיה יהיו בעלי הופעה ייצוגית וישלטו בידע הדרוש על מנת להביא את הנוסעים ליעדם ללא עיכובים או בעיות הניתנים למניעה. כמו כן, דלתה של החברה פתוחה תמיד על מנת לקבל משוב על התנהלותם של נהגיה. לא הייתם מרוצים? רוצים לשבח את הנהג אשר ליווה אתכם? מסיעי כל גיל רוצה לשמוע מכם.

עם למעלה מ- 30 שנות שירות ומצוינות בתחום ההסעות, מסיעי כל גיל היא הבחירה הטבעית שלכם להסעות בכלל ולטיולים בפרט. החברה מארגנת טיולים ונופשונים בכל חלקי הארץ ואף בחו"ל. מסיעי כל גיל מתמחה בארגון ובהפקה של ימי גיבוש וכיף לחברות ולוועדי עובדים, אירועי חברה וכנסים, תערוכות ועוד. כאשר משלבים שירותים אלה לשירותי הסעות עובדים אותם מספקת החברה, הרי שמתברר עד מהירה כי חברת מסיעי כל גיל היא כבר חלק מהמשפחה ולוקחת את לקוחותיה לכל מקום, בכל שעה – 24 שעות ביממה!

מעוניינים להצטרף למשפחת הלקוחות של מסיעי כל גיל? צרו עמנו קשר בטלפון או במייל ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות לייעץ ולגלות לכם כיצד תוכלו להפיק את המיטב מן ההסעות, הטיולים, נופשונים או כל אחד מן השירותים הנוספים אותם מציעה החברה.

הסעות טיולים
צרו קשר
דילוג לתוכן