התקשרו עכשיו

הסעות תלמידים

מסיעי כל גיל - מסיעה את התלמידים בבטחה

חברת מסיעי כל גיל מפעילה מערכי הסעות תלמידים למוסדות חינוך רבים ברחבי הארץ. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משלל היתרונות הרבים הגלומים בשירותי הסעות בטוחים, יעילים ונוחים.

הסעות תלמידים

צלצלו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם! 03-6197717

שעות הבוקר מאופיינות בכבישים סואנים ובאנשים ממהרים. כל אלו מסכנים את שלומם וביטחונם של תלמידים אשר הולכים ברגל לבית הספר. הם נאלצים לחצות כבישים סואנים, לעבור במקומות ללא מעבר חצייה ולא תמיד הם מרוכזים במתרחש סביבם, לכן אין ספק שהסעות תלמידים הן הדרך הבטוחה ביותר להגיע לבית הספר. ההסעה אוספת את התלמידים מפתח ביתם או מנקודת איסוף סמוכה, ומביאם עד לשער בית הספר. הנהגים המנוסים והמיומנים בשילוב הרכבים החדישים והמאובזרים, העומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים, מבטיחים שילדכם יגיעו לבית הספר ויחזרו לביתם בשלום.

על נוחות בהסעות תלמידים לא מתפשרים

מערך התחבורה הציבורית בארץ לא ידוע ביעילותו הרבה. לכן, נסיעה בתחבורה ציבורית לבתי ספר לא תמיד נוחה ונעימה. גם תלמידים אשר הולכים ברגל לבית הספר נאלצים להתמודד עם תיקים כבדים במיוחד שמקשים על הליכתם ואף גורמים לבעיות אורטופדיות, וכמובן עם מזג האוויר: שרב בקיץ גורם להם להגיע מזיעים לבית הספר, הליכה בגשם גורמת להירטבות הילקוט (יחד עם כל המחברות והספרים שבתוכו), והקור והרוחות העזות עלולים לגרום להצטננות.
לכן, אין עוררין על כך שהסעות תלמידים הן הדרך הנוחה ביותר להגיע ללימודים. התלמידים נוסעים ברכב ממוזג ומרווח, המגן עליהם מפני פגעי מזג האוויר וחוסך מהם את הצורך לסחוב ילקוטים כבדים.

להגיע לבית הספר ללא איחורים

אין זה סוד שלילדים קשה מאוד לקום בבוקר לבית הספר ולכן הם מאחרים. תלמידים רבים, שנוסעים בתחבורה ציבורית או שהוריהם מסיעים אותם לבית הספר, מגיעים באיחור גם בשל עומסי התנועה המאפיינים את שעות הבוקר. לעומת זאת, כשתלמיד יודע שהדרך היחידה עבורו להגיע לבית הספר היא ההסעה שמגיעה בדיוק בשעה 7:30, הוא לא יאחר להתעורר. כל מערך ההסעות נבנה תוך התחשבות במסלול האיסוף והנסיעה ובעומסי התנועה בדרכים בשעות אלו. לפיכך, הגעה לבית הספר באמצעות הסעה מסייעת במניעת איחורי תלמידים.

הורים שנאלצים להסיע את ילדיהם לבתי הספר מבזבזים זמן יקר בכבישים. פיזור הילדים בבתי הספר גורם להם להיקלע לפקקי תנועה, לבזבז יותר דלק ואף לאחר לעבודתם. לכן, חברת הסעות יכולה להקל באופן משמעותי על חיי ההורים. הן חוסכות להורים דלק וזמן יקר בשעות הבוקר, הן מאפשרות להם לצאת מוקדם יותר לעבודה, להימנע מפקקים ולזכות בשקט נפשי הנובע מהידיעה שילדיהם יגיעו בבטחה לבית הספר.

שאלות ותשובות נפוצות:

  • בטיחות: נסיעה ברכב ממוזג ומרווח עם נהגים מקצועיים
  • נוחות: אין צורך לסחוב ילקוטים כבדים או להסתכן בדרכים
  • יעילות: הגעה בזמן לבית הספר
  • חסכון בהוצאות להורים: חוסך דלק וזמן להורים
  • עלות: שירותי הסעות תלמידים כרוכים בתשלום
  • זמינות: לא זמינים בכל יישובים
  • חוסר שליטה: להורים אין שליטה מלאה על הנסיעה

כן, אם בוחרים חברת הסעות מקצועית

הצטרפו עכשיו גם אתם למאות לקוחות מרוצים!

*המידע המופיע במאמר זה הוא לצורך אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. הכותבים והעורכים אינם אחראים לכל נזק או הפסד שנגרם בעקבות השימוש במידע המופיע במאמר זה.

צרו קשר
דילוג לתוכן