התקשרו עכשיו

אודות - חברת הסעות כל גיל

מחפשים חברת הסעות אמינה ובטיחותית?

מסיעי כל גיל – חברת הסעות – נוסדה בשנת 1978 ומאז מספקת שירותי הסעות וטיולים בכל רחבי הארץ. לחברה צי רכבים מפואר, הכולל אוטובוסים, מיניבוסים ושאר רכבים מתקדמים.
בתור לקוחות אינכם יוצרים קשר עם כל חברת הסעות הקיימת בשוק, אלא מתמקדים בבחירתה של האמינה והאיכותית ביותר מבין כלל חברות ההסעה. את מבוקשכם תמצאו אצלנו: מסיעי כל גיל מתמקדת בלקוח, שמה דגש על נושא הבטיחות ועל נוחות הנוסעים, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אודות | כל גיל
אודות

בין שירותיה של מסיעי כל גיל:

כלי הרכב והצוות

חברת מסיעי כל גיל מפעילה 40 כלי רכב בגדלים שונים, החל מאוטובוס ציבורי זעיר בעל 10 מקומות, ועד אוטובוסים בעלי 56 מקומות ישיבה. הרכבים מצוידים בחגורות בטיחות ובאבזור מתקדם, כגון: נגני CD, מכשירי טלוויזיה, וידאו ו- DVD. צי הרכב נמצא בפיקוח שוטף של קצין בטיחות מורשה מטעם משרד התחבורה, וברשות החברה כל הרישיונות המתאימים מטעם המשרד. כל הנהגים המועסקים בחברה הינם זהירים, ותיקים, מיומנים, אדיבים ובעלי ניסיון רב שנים.

יותר מעוד אחת מבין חברות הסעה רבות

יש חברות הסעה רבות בישראל, אך מסיעי כל גיל בולטת הן באיכות השירות שהיא מציעה ללקוח והן בהיקף תחומי עיסוקה. פרט לשירותי הסעה גרידא, מחזיקה החברה במחלקת תיירות, המסייעים בארגון מגוון טיולים, נופשונים, ימי כיף לעובדים, אירועים, כנסים ותערוכות – כולל ארגון טיולים בחו"ל, הן לקבוצות, לחברות ולמוסדות והן ליחידים. ייחוד נוסף על פני חברות הסעה אחרות הוא ההתמחות בשירות לציבור הדתי, כולל ארגון נסיעות לקברי צדיקים בלוויית מדריך מקצועי.
מסיעי כל גיל מתמקדים בשביעות רצונו של הלקוח ובאיכות השירות שהוא מקבל. החברה שואפת לספק מענה מהיר ואיכותי, תוך התחשבות בזמני הפעילות של הלקוח ובדרישותיו הייחודיות. היא זמינה לפניות 24 שעות ביממה ושירותיה ניתנים במחירים ובתנאי תשלום נוחים.

בין לקוחותינו: עיריית תל אביב, עיריית גבעתיים, מוסדות ומפעלים שונים, בתי ספר, קבוצות ספורט ולקוחות פרטיים רבים.

רוצים להצטרף למאות לקוחות מרוצים של חברת הסעות מובילה?
צרו קשר עכשיו! טל':
03-6197717,
פקס: 03-6197730 דוא"ל: office@kol-gil.co.il

צרו קשר
דילוג לתוכן