התקשרו עכשיו

נופשונים בארץ

חברת מסיעי כל גיל הוקמה בשנת 1978 וסיפקה שירותי הסעות למגוון מטרות, בין היתר תיירות. במשך השנים הרבות החברה הייתה עדה לבעיות שמתעוררות לא אחת בשל קשרים לקויים בין חברת התיירות לחברת ההסעות. בשל כך החליטה החברה להקים מחלקת נופשונים, וכך לספק לקהל הלקוחות שירות מקיף יותר בתחום התיירות. בחברה ניתן לרכוש חבילות נופש בארץ, וכך לא צריך לשקוד על תוכניות לסוף השבוע ולבלות שעות בנהיגה. החברה מציעה לכם נסיעה שקטה ורגועה בחברת בני משפחותיכם וחבריכם, מבלי לדאוג לשום דבר.

חברת מסיעי כל גיל מציעה לכם נופשונים במקומות האהובים עליכם ביותר בארץ:

נופשונים בירושלים

אין ספק, ירושלים היא הדובדבן שבקצפת הישראלית מבחינת נופשונים בארץ. מאות אלפי תיירים מחו"ל מגיעים מדי שנה כדי לראות את ירושלים, אז כדאי שגם אנחנו, הישראלים, לא נפספס את האטרקציה הזו. טיול בירושלים לא דומה לשום דבר אחר, לא בארץ ולא בחו"ל. אין ספק שיש להתחיל בעיר העתיקה ובכותל, ומשם להמשיך לשכונות הראשונות מחוץ לחומות. בשכונות אלו ישנן תצפיות מדהימות על העיר העתיקה, ואין לשכוח גם את תחנת הרוח והכרכרה של הברון רוטשילד.
ירושלים היא חוויה קולינרית של ממש. בעיר נמצא מסעדות סושי, מסעדות איטלקיות וכמובן חומוסיות, שאין כמותן בכל העולם.

נופשונים במצדה ובים המלח

מצדה היא למעשה אתר ארכיאולוגי המצליח לספר סיפור מופלא, המשקף תקופה שלמה בהתפתחות תולדות עם ישראל. מסיבה זו, טיול במצדה זה דבר הכרחי לכל ילד , כמו גם לכל מבוגר. אפשר ללמוד על האירועים בבית הספר, אך כשנמצאים במצדה, לא רק שומעים את הסיפור, אלא גם מרגישים אותו.

אחרי הסיור במצדה, לא נפספס רחצה בים המלח. רחצה בים המלח שונה מרחצה בבריכה או בים התיכון, אך אין זה אומר שהיא פחות מהנה. פרט לכך, רחצה בים המלח היא השילוב המושלם בין בריאות להנאה.

נופשונים בארץ

נופשונים בצפון

צפון הארץ זה אזור שנושם אחרת, הוא רגוע יותר, נינוח יותר מאזורים אחרים, ובדרך כלל גם אינו נגוע בפקקים. בצפון מפוזרים פארקים רבים ושמורות טבע, ואפשר לעשות טיולי נוף ברמות קושי שונות. ישנם מסלולים המתאימים לספורטאים שבינינו, ויש נופשונים המתאימים לילדים ולכל המשפחה.

צרו עימנו קשר עוד היום ותתכננו את החופשה הבאה שלכם 03-6197717

מגוון רחב של נופשונים:

צרו קשר
דילוג לתוכן