התקשרו עכשיו

חברת הסעות במרכז

זקוקים לשירותי הסעה במרכז? רק פנייה לחברת הסעות מקצועית ומנוסה תבטיח שתיהנו מנסיעה מהירה, בטוחה ומשתלמת בראש שקט!

מרכז הארץ מציעה שפע של אטרקציות: מקומות בילוי, אתרי תיירות, אולמות אירועים, אירועי תרבות וכיו"ב. מצד שני, הנהיגה באזור המרכז מציעה גם שלל אתגרים, ובמיוחד באזור תל אביב והסביבה. לכן, אין זה פלא כי פנייה לחברת הסעות במרכז הנו אחד הפתרונות המועדפים עבור קבוצות המעוניינות ליהנות מן היתרונות של המרכז, בנוחות ובראש שקט.

מדוע לפנות לחברת הסעות במרכז

 • החופש מנהיגה בפקקים
 • החופש מלחץ הנהיגה במרכז
 • החופש מן הצורך להתמודד עם חנייה
 • החופש לנסוע בקבוצות בכל גודל
 • החופש להגיע ולחזור מכל מקום ואירוע בראש שקט

ואם כבר חברת הסעות במרכז, אז רק מסיעי כל גיל!

חברת מסיעי כל גיל מספקת שירותי הסעות כבר יותר מ-35 שנה. לאורך השנים, סיפקנו את שירותינו עבור לקוחות מכל סוג ולכל מטרה, ושביעות רצונם שללקוחותינו מדברת בעד עצמה! אנו נעמיד לרשותכם רכבים חדישים ומתוחזקים היטב, נהגים מיומנים, מסורים ואדיבים ומערך שירות אנושי ולבבי. כמו כן, נשמח להתאים עבורכם את הרכב והנהג המתאים עבורכם, כדי שתקבלו את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבורכם. בכל גיל, מגיע לכם להגיע בשלום, בראש שקט ובמחירים אטרקטיביים ונוחים.

הסעות במרכז

מעוניינים לחסוך זמן? לא אוהבים לנהוג בפקקים? שירותי הסעות במרכז יחסכו לכם את כל הצרות.

חברת מסיעי כל גיל בע"מ מספקת שירותי הסעות במרכז למגוון צרכים:

 • הסעות חד פעמיות
 • היקשרות ארוכת טווח
 • הסעות עובדים במרכז
 • הסעות לבתי ספר ולמוסדות חינוך
 • שירות לענף התיירות
 • ועוד

כל כך קרוב, אבל כל כך רחוק...

כמה פעמים קרה לכם שהסתכלתם במפה וראיתם עד כמה קרוב היעד אליו עליכם להגיע, עם זאת, בבדיקת התחבורה הציבורית, התברר מיד שהדרך תיערך מספר שעות לכל כיוון, ותעלה הון לא קטן? מרכז הארץ אומנם הינו השטח המאוכלס ביותר במדינה, אך לא כל הנקודות בו מתחברות בצורה טובה באמצעות תחבורה ציבורית. חברת מסיעי כל גיל מעמידה לרשותכם שירותי הסעות במרכז, וכך פותרת לכם את כל בעיות התחבורה בצורה מהירה ופשוטה. אתם תוכלו להיקשר אתנו בחוזה ארוך טווח, שבמסגרתו נספק לכם שירותי הסעות בשעות ובימים קבועים למשך תקופת זמן מסוימת, או שתוכלו לפנות אלינו בכל פעם שתזדקקו לנו.

חברת הסעות במרכז

כשמנסים לארגן קבוצה לטיול, לאירוע וכד', לעיתים מאוד קשה לארגן את כולם מבחינת לו"ז, מתנדבים להסעה וחניה לכולם. כשאתם בוחרים באפשרות ההסעה המאורגנת, אתם יכולים להיות בטוחים שכולם יגיעו בנוחת וביעילות למקום המפגש, מבלי להסתבך.

הסעה במרכז נועדה למשפחות, כיתות, וועדי עובדים או כל קבוצה אחרת. ניתן להתאים רכב\ים לקבוצות שונות לפי מספר האנשים. בנוסף, מומלץ לבחור את חברת ההסעה ע"פ אזור גיאוגרפי, ולכן חברת הסעה במרכז תתאים ללקוחות מהמרכז, או לכאלה שמעוניינים לנסוע למרכז.

לחברתנו ניסיון של מעל 30 שנה בהסעת לקוחות רבים ומרוצים מרחבי הארץ. ברשותנו אישורי הבטיחות הנדרשים, ובנוסף צוות נהגים מקצועיים שידאגו לבטיחות ולנוחות הנוסעים. צי הרכבים שלנו כולל מגוון רכבים נוחים וממוזגים, שנועדו להסעת קבוצות גדולות וקטנות כאחד.

לסיכום, היינו ממליצים לכם לבחון תאריכים מראש ואת סוגי הרכבים הזמינים עבורכם. כמו כן, אם אתם מעוניינים בשירות כמו הסעות ילדים, או הסעות בשעות הקטנות של הלילה וכד', יש לציין זאת מראש ולוודא כי הרכבים מותאמים, ולנהגים יש ניסיון מתאים.

הפקקים שאף פעם לא נגמרים

כפועל יוצא מכך שאזור מרכז הארץ הוא המאוכלס ביותר במדינה, הוא סובל מפקקים בלתי פוסקים. נראה כיכש "פקקי הבוקר" מסתיימים, כבר מתחילים "פקקי הערב". אנשים רבים מתקשים לנהוג במצבים הללו מסיבות רבות, ואנו מציעים להם להימנע מהעיסוק השנוא עליהם באמצעות שירות ההסעות שלנו.

חברה הדואגת לבטיחות שלכם

חברת מסיעי כל גיל מתמחה במתן שירותי הסעות מזה שנים רבות. לחברה רכבים חדישים ומתקדמים, המטופלים היטב, וצוות נהגים מנוסה, המקפיד על שמירה קפדנית על כל חוקי התנועה. עם השירות שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מקפידים להגיע בזמן לכל נסיעה, והנהגים שלנו אדיבים ונעימים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, להתייעץ ולקבל הצעת מחיר? התקשרו עוד היום: 03-6197717
נשמח לספק לכם שירותי הסעות במרכז לכל צורך.

צרו קשר
דילוג לתוכן