התקשרו עכשיו

הסעות לציבור הדתי

לכל חברה או קהילה יכולים להיות צרכים ורצונות אחרים, כך גם בתחום ההסעות. חברת הסעות טובה נמדדת בכך שהיא קשובה ללקוחותיה ומוצאת פתרונות טובים על מנת לעמוד בבקשותיהם. אחת מקבוצות הלקוחות שלה רגישות לעקרונותיה ואמונתה היא הציבור הדתי. אנו בחברת מסיעי כל גיל מציעים הסעות לציבור הדתי תוך התחשבות מקסימלית בעקרונותיו ואמונתו. חברתנו מהווה דוגמה לכך שעם קצת רגישות לאחר ניתן לחיות בהרמוניה ולדאוג לכך שכל הצדדים יהיו מרוצים.

מעוניינים בחברת הסעות קבועה לישיבה או למקומות עבודה? חברה שתסיע אתכם לטיולים לאתרי דת ובכלל? אנו במסיעי כל גיל עומדים לרשותכם בכל שאלה או בקשה.
03-6197717

רכבים ששומרים על השבת

אחד העקרונות הבולטים בציבור הדתי המהווה חלק חשוב באורח חייהם הוא שמירת השבת. מעבר לכך שהציבור הדתי עצמו אינו נוסע בשבת הוא ישמח גם לדעת שהרכב בו הוא נוסע הוא רכב אשר מושבת בימי שבת. אנו חברה שומרת שבת ולכן רכבינו מושבתים בימי שבת וחג. עבור הציבור הדתי והחרדי ידיעה זו יוצרת תחושה רגועה יותר ותחושה שהם פועלים מול חברה המבינה אותם ומזדהה עם עקרונותיהם, לפחות עקרון שכה חשוב להם כמו שמירת שבת וחג.

תנאי נסיעה מתאימים לציבור הדתי

אמנם לא כל הציבור הדתי מקפיד על כך אך ישנם חלקים בו, במיוחד בקרב הציבור החרדי, המקפידים על הפרדה בין נשים וגברים במהלך נסיעה. אנו במסיעי כל גיל מכבדים כל בקשה ואף ערוכים לכך שבנסיעה תהיה הפרדה בין גברים לנשים אם זוהי בקשת הלקוח.

הסעות לאתרים קדושים וקברי צדיקים

אנו לא מציעים רק הסעות לציבור הדתי. מעבר להסעה עצמה אנו מתמחים גם בהדרכה ובתכנון וארגון טיולים לציבור הדתי, במיוחד לאתרי מורשת ודת כמו קברי צדיקים. אצלנו תיכנסו לאווירת הקדושה והייחודיות של האתר כבר עם העלייה לאוטובוס.

התחשבות והגעה לעמק השווה

אנו דוגלים בהקשבה לצרכי הלקוח הן בכל הקשור לתנאי הנסיעה והן במחיר. כאן לא מדובר רק על הסעות לציבור הדתי אלא על השירות שאנו נותנים לכלל לקוחותינו. אנו משתדלים להגיע להבנה גם במחיר וכמובן להתאים לכל לקוח את הרכב לו הוא זקוק על מנת שלא ישלם מעבר לנדרש.

מחפשים הסעות לציבור הדתי?

וודאי שהציבור הדתי יעדיף הסעות המיועדות בדווקא לציבור הדתי. באופן סטיסטי מרבית הציבור הדתי יעדיפו לשכור שירותי הסעות של חברה שרכביה מושבתים בשבת ובימים הטובים.מסיעי כל גיל מספקת שירותי הסעות לציבור הדתי, כמובן שרכבי החברה אינם נוסעים בשבת ובימים טובים על מנת לשמור על רגשותיהם של הציבור הדתי. החברה מספקת שירותי הסעות לטיולים ולקברי צדיקחם הכוללים הדרכות והסברים בהתאם לבקשת הלקוח. בנוסף ניתנת האפשרות לשמיעת מוזיקה חסידית ושירי דת מחזקים.

לקבלת מידע נוסף פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם 03-6197717

צרו קשר
דילוג לתוכן