התקשרו עכשיו

הסעות נגישות

חברת מסיעי כל גיל בע"מ, גאה לספק שירות הסעות לכולם! שירותי הסעות לבית הספר, הסעות לעובדים ועוד. עם זאת, החברה גאה במיוחד ביכולת שלה להסיע לכל מקום, גם אוכלוסייה שסובלת ממוגבלויות, בצורה הנגישה ביותר. החברה מחזיקה צי רכבים מותאם, מתקנים ואביזרים שמסייעים בנגישות לכל האוכלוסייה המוגבלת, להגיע לכל מקום בצורה בטוחה ומהנה ובכך היא מספקת עבורם את הביטחון וההרגשה שיש להם על מי לסמוך בכל עת שיבקשו לנדוד ברחבי הארץ.

להזמנת הסעות נגישות חייגו 03-6197717

נוחות ונגישות לנכים

כל כלי הרכב הקיימים בידי החברה הינם משוכללים ביותר ומצוידים בכל המכשור שמותאם לניידות וסיוע לכל אדם נכה ומוגבל. באמצעות מעלון חשמלי אפשר היום להעלות כל נכה שמרותק לכיסא גלגלים לתוך חלל האוטובוס או המיניבוס בקלות יתרה, וזאת במטרה אחת – לספק לו נגישות ברמה נאותה למרות מוגבלותו. כשרוצים לא פעם לנסוע לנקודה כלשהי בארץ, הדבר לא תמיד יהיה פשוט, כל שכן כשמדובר באדם נכה, שאינו מסוגל לנסוע בתחבורה הציבורית או לנהוג בגפו וזקוק לסיוע בכל הקשור לשינוע שלו. לא פעם אוכלוסייה זו תזדקק גם למלווה מטעמם שיסייע להם בכל הקשור לתנועה במרחב. המענה האידיאלי לכל הצרכים הללו, הינו שירות הסעות שמחזיק ברכבים מרווחים שמגיעים עם כל האבזור והמתקנים וכך מסייעים לכל אחד להגיע למעוז חפצו.

הסעות מוגבלים – כבר לא מה שהיה נהוג בעבר

בעבר לא הייתה שום מודעות לצרכיהם של אנשים מוגבלים, כיצד הם יצליחו להגיע למקום מרוחק,שירותי הסעות נכים סופקו רק באמצעות גורם רפואי. היום קיימת הרבה יותר מודעות לצרכים ולרצונות של אנשים שמצבם הרפואי לא מאפשר להם להתנייד באופן עצמאי, ולכן יש חברות פרטיות שמעניקות את השירותים הללו. יש שיאמרו כי אנשים מוגבלים יכולים לעלות היום על רכבת, אולם עדיין, למרות ההשתדלות ליצור נגישות במקומות ציבוריים רבים, המענה אינו מספק ולכן הקושי והתסכול עדיין גדול והם יעדיפו להיעזר בשירותיה של חברה שערוכה לקראתם בכל הנדרש ומספקת להם את כל הנגישות, האבזור והליווי להם הם זקוקים על מנת שיכולו להגיע ליעדם בבטחה ובצורה נעימה.

בטיחות מעל הכול

בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות רכב השכרה ואוטובוסים), תשע"ג 2012, חברתנו מציעה אוטובוס נגיש בו מותקנים אמצעי עזר על מנת לאפשר הנגשה אידיאלית –

  • מתקן הרמה נייח באוטובוס הנגיש
  • 2 מקומות (מקסימום) לנוסעים עם כסא גלגלים
  • חגורות בטיחות מותאמות לכיסאות הגלגלים
  • מעברים רחבים לסוגים שונים של כיסאות גלגלגים – רוחב כניסה לאוטובוס הנגיש – 100 ס"מ; שטח לכל כיסא גלגלים – 120X80 ס"מ
  • 2 מאחזי יד באוטובוס הנגיש
  • מערכת הגברת שמע סביבתית; ברשות משרדנו ערכת הגברת שמע ניידת אלחוטית הכוללת מקלטים ל-20 אנשים
  • איזורי ישיבה למלווים
  • בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות רכב השכרה ואוטובוסים), תשע""ג-2012.

בהתאם לתקנות שוויון זכויות – כל הזמנה לאוטובוס נגיש תתבצע 5 ימי עבודה טרם המועד המבוקש להסעה.

צריכים הסעות נגישות?
התקשרו עכשיו ל-03-6197717

צרו קשר
דילוג לתוכן