התקשרו עכשיו

הסעות ילדים

בשביל הדבר הכי חשוב בחיינו, הילדים שלנו, אין אנו יכולים להסתפק בשירותי הסעות שאינם מבוצעים על ידי ספקי השירות הטובים, האמינים, הבטוחים והמוצלחים ביותר בתחום.

שירותי הסעות ילדים נדרשים במרחב העירוני ומחוצה לו, ומוזמנים לרוב על ידי הרשות המקומית או באופן ישיר על ידי המוסד החינוכי. בשונה מהסעות לטיולים ולאירועים, המהווים נסיעה יחידה מסוגה, הסעות ילדים לבית הספר הן הסעות קבועות, הפועלות על פי לוח זמנים שנתי וקבוע ומצריכות מחויבות ויכולת מתן מענה לכל צורך.

מדוע חשוב לבחור בספק שירות איכותי עבור הסעת ילדינו?

חישבו על אחד מאותם מקרים איומים שעליהם אנו שומעים לא אחת: על ילד שנשכח בתוך רכב סגור בחום כבד, או פציעתו של ילד בשל נהיגה מהירה ולא זהירה של הנהג. ילדים הם מטבעם שובבים ובעלי מרץ רב, ובשל כך השמירה והפיקוח עליהם צריכים להיות מוקפדים והדוקים יותר. על כן, בתור הורים אנו חייבים לוודא כי הנהג שמסיע את ילדינו הינו מקצועי, זהיר, אמין ומנוסה.

אנו מעניקים בנוסף הסעות תלמידים >>

כאן בדיוק חברת מסיעי כל גיל נכנסת לתמונה. זוהי חברה תיקה ובעלת מוניטין, שצברה ניסיון רב בביצוע הסעות ילדים מאז ייסודה בשנת 1978. החברה מקפידה להעסיק את הנהגים המיומנים, הזהירים והמנוסים ביותר על מנת לספק שירות איכותי ובטוח ללקוחותיה – וראש שקט לכם, ההורים.

רכבי הסעה

בבחירה של חברת הסעות ילדים לבית הספר יש לבחור בחברה בעלת מגוון רחב של סוגי רכבים, במטרה לספק מענה לכל צורך. כמות הנוסעים בהסעה היא מתוכננת וקבועה ועל כן חשוב להתאים את רכב ההסעה לכל הסעה: החל ממיניבוס המסיע עד לעשרה תלמידים בהסעה, אוטובוס קטן בעל תפוסה של עד 19 ילדים, ואוטובוסים גדולים להסעת 50-60 נוסעים בו זמנית.
בתכנון ובהתאמה של גודל רכבי ההסעה חשוב להביא בחשבון גם את המלווים.

פרמטר חשוב שיש להקפיד עליו בבחירת רכב הסעות ילדים הוא בטיחות: רכבים חדישים, מתוחזקים היטב, בעלי רישוי ואישורי בדיקות בטיחות הנדרשות בחוק, חגורות במידות מתאימות המותקנות על גבי כל מושב, נגישות לנכים, אפשרות לקשירת כיסא גלגלים והתאמות נוספות כנדרש.

הסעות ילדים

איך נדע האם נהג ההסעה מספיק טוב בשביל לקחת את ילדינו?

בכדי לדעת כי ילדינו נמצאים בידיים טובות, עלינו להקפיד על הנקודות הבאות:

  1. נהגים בהסעות ילדים חייבים להיות נהגים מקצועיים ומוסמכים
  2. הם חייבים להיות הזהירים ביותר, ללא עבר של עבירות תנועה
  3. ווידוא חגירת חגורת בטיחות לילדים על ידי הנהגים
  4. הורדת הילדים רק מהדלת הקדמית, אלא אם נמצא מבוגר אחראי ברכב
  5. הנסיעה מתחילה רק לאחר שכל הילדים ישובים במקומם וחגורים

קריטריונים אלו חשובים מאוד בבחירת נהגים בהסעות ילדים, לכן הקפידו לוודא שהנהגים שלכם הם אכן אחראיים ורציניים. הלא מה יותר חשוב מלדאוג לחיים של היקרים שלנו מכל?

מסלול הנסיעה

הסעות ילדים לבית הספר מצריכות תכנון מוקדם של מסלול הנסיעה. חברה מקצועית תדע לספק את הידע והכלים לתכנון מסלול נסיעה קצר ככל הניתן ובטוח, תוך קביעת נקודות איסוף ונקודות הורדה, הקפדה על איסוף והורדה באופן שלא יצריך חציית כבישים עצמאית של ילדים צעירים, או בסמיכות למעברי חציה בהם מוצבים משמרות הזהב.

הסעות ילדים בימות קורונה

תקופת הקורונה שינתה את הכללים, גם בתחום ההסעות, ודרשה את יישום הריחוק החברתי גם במעמד הסעות התלמידים. הנחיות הקורונה קבעו תפוסה מותרת קבועה, ונמוכה מן התפוסה האפשרית, בכל סוגי הרכבים (התפוסה משתנה מרכב אחד לאחר). חשוב לבחור בחברת הסעות אשר מקפידה על עדכנות ומיישמת את הנחיות משרד הבריאות, הן בבחינת כמות הנוסעים והן בבחינת סידורי הישיבה, להפחתת מגע, קרבה ותחלואה.

תכנון ההסעות בימות קורונה מצריך כמובן גם גמישות והתאמה למערכת החינוך המשתנה, שינויים בשעות הלימוד ובהיקף ויצירת מערך הסעות יעיל ומותאם.

זקוקים לשירותי הסעה לילדים? תרגישו בטוח עם חברת מסיעי כל גיל!
פנו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות משירותיה של אחת מחברות ההסעות הוותיקות והמובילות בישראל!

צרו קשר
דילוג לתוכן