התקשרו עכשיו

הסעות נהריה

חברת מסיעי כל גיל מחזיקה בצי רכבים חדישים ומפנקים, מאובזרים טכנולוגית וממוזגים, ובצוות נהגים מוסמכים ומנוסים אשר מספקים שירותי הסעות בנהריה ומחוצה לה – מצפון ועד דרום, הסעות מקומיות, מתן שירותי הסעות לרשויות מקומיות, לארגונים, לחברות ועסקים וללקוחות פרטיים- בסטנדרטים מחמירים של שירות.

הסעות נהריה - טיולים בנהריה ובצפון

העיר נהריה כוללת רצועת חוף ארוכה ומרהיבה – הנמשכת עד לחופי אכזיב וראש הנקרה הצפוניים. בעיר טיילת חדישה ומהנה לטיול רגלי ולפעילות ספורטיבית, מועדוני ספורט ימי: גלישה, צלילה ושיט, שדרת מסעדות, עסקים ומסחר בסמיכות אל נחל הגעתון אשר חוצה את העיר וקרבה לאתרי טבע ירוקים רבים.
חברת הסעות בנהריה תספק ליווי והסעה לכל אחד מן המקומות הללו ונוספים, לימי טיול מהנים לארגונים ולחברות, ובמסגרת פרטית.

הסעות בנהריה לילדים

הסעות ילדים הם אחד מתחומי השירות המבוקשים במיוחד בתחום שירותי ההסעה, כאשר מדובר גם בתחום הסעות בצפון הדורש רמה גבוהה במיוחד של אחריות.

הסעת ילדים כוללת תקנות מחמירות הנוספות על החוקים ותקנות הנסיעה הכלליות, להגברת הבטיחות:

  • פנסים אחוריים דלוקים במהלך כל עצירה לצורך העלאה או הורדה של ילד.
  • קביעת מסלולים בטוחים, תוך התייחסות למועדי הנסיעה, מיעוט ככל הניתן בנסיעה בפקקים וקיצור זמני נסיעה כוללים.
  • קביעת חגורות בטיחות בכל אחד מן המושבים והקפדה על השימוש בהם.
  • תכנון וקביעת נקודות איסוף והורדה, לצד המוסד החינוכי ולצד בתי המגורים בלבד, במטרה להימנע ממצב בו הילדים נדרשים לחציית הכביש.
  • בהסעות ילדים צעירים הצבת כסאות בטיחות כמספר הילדים ברכב ההיסעים, והקפדה על חגירה כחוק של כל אחד מן הילדים בטרם הנסיעה.
  • ביצוע סריקות של רכב ההיסעים בטרם תחילת כל נסיעה ובסיומה: לאיתור מפגעים, בדיקת תקינות המושבים, החגורות ואביזרי הרכב, ולמניעת מקרים של הותרת ילד ברכב לאחר סיום הנסיעה.
  • הקפדה על מלווה כחוק- ילדים צעירים וילדים בעלי צרכים מיוחדים, אשר נוסעים מדי יום בהסעה אל מוסדות לימוד בחוץ לעיר, מחויבים בליווי של אדם מבוגר, למניעת אירועים ותאונות, ולאפשר לנהג נסיעה שקטה ובטוחה.
  • הקפדה על ריענון נהלי בטיחות בתדירות קבועה.

בבחירה של חברת הסעות בעבור הסעת ילדים-חשוב לבחור בחברה מקצועית, מנוסה, שחרטה על דגלה את בטחון הילדים- ומקפידה על כל הללו.

אוטובוסים להשכרה | כל גיל

הסעות בנהריה- לחתונות ברחבי הארץ

חתונה כוללת שניים- ולא תמיד אלו מגיעים מאותה סביבה גאוגרפית. כאשר החתונה מתקיימת במרחק מאזור המגורים של אחד מבני הזוג (ולעתים משניהם)- הזמנת הסעה לאורחים תבטיח את השתתפותם בשמחה, ותספק גם שקט נפשי ובטיחות, תאפשר לאורחים לשתות אלכוהול ללא חשש ותספק הגעה בטוחה אל ביתם.

שירותי הסעות מנהריה הצפונית אל מרכז הארץ, אל השרון ואפילו דרומה, מספקות מענה יעיל ושירותי לאורחים לחתונה. ניתן לבחור בנקודת יציאה אחת או במסלול איסוף, כאשר נדרש תכנון מוקדם של שעת היציאה אל האירוע, תכנון המסלול והימנעות מפקקים ועיכובים.
בהסעה ממושכת של אנשים מבוגרים ו/או ילדים כדאי לכלול גם עצירה קצרה לצורך שימוש בנוחיות.

חשוב לקבוע מועד ליציאת ההסעה חזרה, ואף לוודא כי כל הנוסעים עלו על ההסעה בטרם יציאת רכב ההיסעים לדרכו חזרה.
בבחירה של חברת היסעים יש לוודא כי החברה מנוסה בסוג ההסעה הנדרש, מחזיקה ברכבים חדישים ונוחים לנסיעה, אשר נבדקים תדירות ועומדים בכל תקנות הבטיחות, וכי החברה מעסיקה נהגים מוסמכים בלבד. יש להתאים את רכב ההיסעים לכמות הנוסעים הצפויה, וכן להביא בחשבון גם מקום אחסון לציוד במידה וקיים (חשוב מאוד בטיולי תיירים, הסעת טיולים וכדומה).

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, להתייעץ ולקבל הצעת מחיר? התקשרו עוד היום: 03-6197717
נשמח לספק לכם שירותי הסעות במרכז לכל צורך.

צרו קשר
דילוג לתוכן