התקשרו עכשיו

הסעות לטבריה

לטבריה אולי אינה מתחרה במוניטין הדתי של ירושלים, או בשיק הקוסמופוליטי של תל אביב, אבל לעיר של חופו של ים כנרת יש הכול: היסטוריה החוזרת עוד לימי התנ"ך, חופים מזמינים, מקומות בילוי ונופים משגעים. אם לא די בכך,הרי שלכל אורך השנה מתקיימים בעיר ובקרבתה אירועי תרבות וספורט וכנסים עסקיים.לכן, אין פלא שמדובר באחד מן האתרים המבוקשים ביותר עבור מבקרים מן הארץ והעולם.

הסעות לטבריה במסיעי כל גיל

בין אם ברצונכם לצאת לנופש עם המשפחה, להשתתף במרתון טבריה, או לקחת אורחים מחו"ל לסיור באחד האתרים החשובים ביותר להיסטוריה של היהדות והנצרות, אנו במסיעי כל גיל נשמח לעמוד לשירותכם עם הסעות בצפון.

  • מגוון גדול של רכבים לקבוצות בכל סדר גודל
  • נהגים אדיבים ומיומנים
  • אפשרות למדריכי טיולים מקצועיים
  • היכרות מעמיקה של כל האתרים בטבריה ובסביבותיה

אצלנו תמצאו כל מה שדרוש על מנת להפוך את הביקור שלכם בטבריה ובסביבותיה להצלחה כבירה! ובנוסף, נשמח להסיע אתכם מכל מקום ולכל מקום ברחבי הארץ, ולהעניק לכם פתרון מלא בתחום ההסעות לכל אורך הטיול שלכם.

הסעות לטבריה לציבור הדתי

בשל ההיסטוריה הענפה שלה ואופייה המיוחד של טבריה, גם כיום, היא מהווה מוקד משיכה עבור הציבור הדתי. לפיכך, אנו מתמחים גם בהסעות לטבריה לציבור הדתי – לאתרי מורשת, לקברי צדיקים ומקובלים ולאתרים קדושים אחרים. רכבינו מושבתים בשבת ונהגים מנוסים בשירות ציבור זה במלוא הרגישות וההתחשבות הדרושה.

מסיעי כל גיל – הדרך הטובה ביותר ליהנות מנופש וטיולים בטבריה והסביבה

צרו קשר
דילוג לתוכן