שירותי הסעות

 
יוצאים לטיול משפחתי? צפוי לכם אירוע גדול ומשמח? אנו מספקים לכם שירותי הסעות שיאפשרו לכם ליהנות מהאירועים המיוחדים בחיים בלי לבזבז אנרגיה על נהיגה, חניה ושאר הצרות.
אין ספק שטיול המאורגן כך שכל בני המשפחה משוחררים מעול הנהיגה הוא חוויה שונה לחלוטין בה כולם חווים את אווירת החופש והטיול ממצה את מלוא הפוטנציאל שבו. שירותי הסעות הם שירותים חיוניים למגוון רחב של מטרות, כשלכל מטרה יש להתאים את הרכב ואת התנאים הניתנים בו. אנו במסיעי כל גיל בעלי מגוון סוגי רכבים בגדלים שונים המתאימים לסוגים שונים של הסעות.

 
להזמנת שירותי הסעות חייגו 03-6197717
 
 

שירותי הסעות לכל מטרה

 
אנו מספקים מגוון רחב של שירותי הסעות, כאשר לכל מטרה מותאם רכב ההסעות והתנאים הניתנים בו לצרכי הנוסעים. עם שירותי ההסעה שאנו מספקים נמנים:

  • שירות המותאם לציבור הדתי: כדי לספק לציבור הדתי את השירות הטוב ביותר אנו במסיעי כל גיל מתחשבים בעקרונותיו של ציבור זה, זאת מעבר, כמובן, למתן התנאים הנוחים ביותר. הרכבים בהם אנו עושים שימוש בהסעת הציבור הדתי הם רכבים המושבתים בשבת ובימי חג. מעבר לכך, אנו מספקים הדרכות לבקשת מזמיני השירות כאשר מדובר למשל על הסעות לאתרי דת ומורשת כמו קברי צדיקים ואתרים נוספים.

  • הסעת תלמידים לבתי ספר: הסעות תלמידים וילדים באופן כללי הן הסעות הדורשות התארגנות והיערכות מיוחדת. אנו מפעילים מערכי הסעות מסודרים למוסדות חינוך רבים ברחבי הארץ. הסעות מאורגנות של תלמידים הן דרך נוחה ובטוחה להגיע לבית הספר, דרך שמונעת פקקים מיותרים, לחצים ועומסים על הילדים, ההורים וכמובן הכבישים. לכן אנו רואים בכך שליחות אמיתית. הנהגים שמסיעים תלמידים הם נהגים בעלי ניסיון רב בהסעות תלמידים, בעלי סבלנות אך גם סמכותיות הנדרשת כשאלה שירותי הסעה לתלמידים.

  • הסעות לטיולים: בין אם אלה טיולים לאנשים בוגרים ובין אם לתלמידים, לנהג ולתנאי הנסיעה ישנה חשיבות רבה להצלחת הטיול. אוטובוסים ממוזגים ומרווחים נותנים למטיילים תחושה של פינוק. גודל הרכב מותאם לכמות הנוסעים כך שכאשר מדובר על כמות נוסעים קטנה יחסית ניתן לבחור גם במיניבוס, מה שיחסוך למזמיני השירות כסף מבלי לפגוע באיכות הנסיעה. הסעות לטיולים ניתנות לטיולי בית ספר, טיולים מטעם מקום עבודה, טיולים משפחתיים ועוד.

  • הסעות עובדים: עם העומס שישנו מעל הכבישים היום מחפשים כל דרך אפשרית על מנת להוריד רכבים מן הכבישים עד כדי פתרונות יצירתיים במיוחד כמו נתיב שיתופי ואפליקציה ייעודית לכך, אך ישנו פתרון הרבה יותר יעיל שקיים כבר שנים: הסעות עובדים מאורגנות. אנו במסיעי כל גיל מבצעים הסעות למקומות עבודה רבים תוך תכנון מוקפד של מסלולי הנסיעה. קביעת המסלולים נעשית כך שמצד אחד ההסעות יתנו מענה לכל עובד וכל עובד יוכל לעלות על האוטובוס סמוך לביתו ומצד שני מסלולו של כל קו לא יהיה ארוך ומסורבל מדי, שלא יהיה לעובדים תירוץ לאיחורים לעבודה...

  • הסעות לקבוצות ספורט: עבור קבוצות ספורט זמן הנסיעה הוא הזמן להתרווח ולהתפנק קצת לפני מאמץ גופני ומנטלי מרוכז וגם אחרי מאמץ כזה. לכן, לאיכות הנסיעה ולתנאים הניתנים בה ישנה משמעות רבה. אנו דואגים לקבוצות הספורט השונות לתנאי הנסיעה הטובים ביותר. כל ענף ספורט וכל קבוצת ספורט (צהובה, אדומה, ירוקה...) יזכו אצלנו לתנאים הטובים ביותר.
 
 
שירותי הסעות באוטובוסים
 
 
 
שירותי הסעות
 
 
 
 

שירותי הסעות למען השקט הנפשי שלכם

 
אנו בחברת מסיעי כל גיל שמנו לנו למטרה לספק שירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותינו. זו הסיבה מדוע כל נהגנו הם מקצוענים אמיתיים, בעלי ותק נהיגה רב שמקפידים על כל כללי הזהירות. גם הרכבים שלנו מטופלים היטב ורק במוסכים מורשים, זאת מתוך מטרה לספק ללקוחותינו את כל הבטיחות לה הם זקוקים.
אנו מקפידים על כך שכל רכב יעלה על הכביש רק לאחר שעבר טסט בו הוא נבדק עד לפרטים הקטנים ביותר ולאחר שעבר את הטיפול התקופתי הנדרש. כמובן שבעיות שצצות מטופלות באופן מיידי
 

ליהנות מכל רגע בנסיעה

 
השאיפה שלנו היא לא רק להביא את לקוחותינו ליעד, אלא גם לספק להם חוויית נסיעה יוצאת מגדר הרגיל. מי שנהנה מהחיים, יודע להפיק את המרב לא רק מהמטרה, אלא גם מהדרך. מסיבה זו אנו מספקים שירותי הסעות ברכבים חדישים, נקיים ומטופחים, המזמינים את הנוסעים להתרווח בכיסא המפנק, להישען אחורה, לעצום עיניים או לבהות על הנוף המשתנה בחלון. חוויית הנסיעה שאנו מספקים מאפשרת לכם לשכוח לזמן מה מצרות היומיום ופשוט ליהנות מהרגע.

 
רוצים לצאת לטיול עם המשפחה המורחבת באווירה אחרת? לקבל את העובדים שלכם כשהם מלאי אנרגיות ולא לאחר נהיגה מיוסרת ועמידה בפקקים? לדאוג לתלמידים שיגיעו בבטחה לבית הספר וחזרה הביתה?
אנו במסיעי כל גיל נמצאים כאן עבורכם לכל סוגי ההסעות.