חברת הסעות בירושלים

 
אם אתם מחפשים חברת הסעות בירושלים – מסיעי כל גיל לשירותכם.

חייגו עכשיו 03-6197717 ואנחנו כבר בדרך אליכם!
 

נסיעות לכל חלקי הארץ

 
מסיעי כלגיל הינה חברת הסעות בירושלים המספקת שירותי הסעה לכל חלקי הארץ. השירות המקיף כולל את כל סוגי הנסיעות:
 
 
  • הסעת עובדים ותלמידים
  • הסעות מיוחדות לציבור הדתי
  • נסיעות לנופשונים
  • הסעת תיירים לטיולים ברחבי הארץ
  • שירותי הסעה לקבוצות מאורגנות
  • השכרת אוטובוסים ומיניבוסים לטיולים ולאירועים
  • ועוד
 
 
 
חברת הסעות בירושלים
 
 
 
 

בטיחות לאורך כל הדרך

 
כל שירותי החברה ניתנים על ידי נהגים מוסמכים ומנוסים, העובדים בתחום שנים רבות ומכירים את כבישי הארץ ושביליה לאורכם ולרוחבם. אנו שמים דגש מיוחד על בטיחות הרכבים ודואגים לבדיקה מקיפה המתבצעת על ידי קצין בטיחות בתעבורה באופן שוטף. כמוכן, כל נהג נדרש לבצע בדיקה של הרכב בטרם כל יציאה לנסיעה, כך שאנחנו עושים הכול כדי שאתם תהיו בטוחים.
 

חברת הסעות בירושלים – שלכם ובשבילכם

 
כחברה הפועלת בתחום כבר עשרות שנים, אנו ערוכים לספק כל שירותי הסעה שתצטרכו. בין אם אתםזקוקים למיניבוס להסעה של קבוצה קטנה של אנשים או למספר אוטובוסים שיסעו זה אחר זהבשיירה; בין אם אתם צריכים שירותים קבועים של הסעת עובדים או תלמידים או שירותיהסעה עבור תיירים – אנחנו נדאג לספק לכם הן את כלי הרכב המתאים, הן את הנהגהמקצועי והאדיב וכמובן את העמידה בלוחות הזמנים המאפיינת את השירות שלנו והן אתהמחירים הנוחים.
 
הרבה מאוד לקוחות מרוצים
 
ברבותהשנים סיפקנו שירות להרבה מאוד גופים, עסקים ומוסדות, כמו גם ללקוחות פרטיים רבים,אשר שבו להיעזר בשירותינו בכל פעם שנזקקו לשירותיה של חברת הסעות בירושלים.

אם גם אתם רוצים לקבל שירותי הסעה כמו ששירותים כאלה צריכים להיות – ברכבים ממוזגים ומרווחים, בסטנדרטים גבוהים של נוחות ובטיחות ותוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים –צוות הנהגים שלנו ערוך ומוכן לעמוד לשירותכם.

להזמנת שירותי חברת הסעות בירושלים שתדאג להביא אתכם אל היעד בשלום ובזמן
חייגו 03-6197717 ונשמח לעמוד לשירותכם.