הסעות עובדים

 
הסעות עובדים בכל חלקי הארץ
 
חברת מסיעי כל גיל מעמידה לרשותכם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום ההסעות, ומזמינה גם אתכם ליהנות מהמוניטין, מהניסיון ומהידע שצברה. החברה מעניקה שירותים בכל חלקי הארץ ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מעמידים לרשותכם צי מגוון של רכבים חדישים, מרווחים ומפנקים, שיהפכו כל נסיעה לחוויה מהנה. הנהגים הזהירים והמיומנים שלנו יביאו אתכם בבטחה לכל יעד שתחפצו ובכל שעה ביממה, ויעניקו לכל נוסע שירות מחויך ואדיב.

 
 

עובדים רבים מתחבטים מדי יום בשאלה "מהי הדרך היעילה, הנוחה, המהירה והזולה ביותר להגיע לעבודה?". כשמחירי הדלק עולים, כשמערך התחבורה הציבורית נשאר לא יעיל במיוחד וכשגם השימוש ברכב ליסינג מהחברה הופך יקר יותר ויותר. התשובה לכך כמובן היא הסעה יומיומית ומסודרת לעבודה.

הסעות לעובדים רק עם האוטובוסים שלנו
 
הסעות עובדים
 

כל היתרונות של הסעות עובדים:

 
  • עבור מקומות עבודה מרוחקים, שאין אליהם גישה בתחבורה ציבורית או שהם פועלים גם מעבר לשעות הפעילות של התחבורה הציבורית, הסעה לעיתים היא הדרך היחידה להגיע למקום העבודה עבור מי שאין בבעלותו רכב.
  • הסעות חוסכות לעובדים את הצורך להיטלטל בין מספר קווי אוטובוס, מוניות שירות או רכבת. במקום לסבול בחום הקיץ או להירטב בגשם, הן יביאו אותם למקום העבודה בנוחות המרבית.
  • הסעה מסודרת מסייעת במידה רבה למנוע איחורי עובדים. מכיוון שמערכי ההסעות נקבעים תוך התחשבות בתנאי הדרך בשעות העומס, המעביד יכול להיות בטוח שעובדיו לא יאחרו עקב איחורי אוטובוס / רכבת או בגלל פקקי תנועה.
  • הסעה היא הדרך הבטוחה ביותר להגיע לעבודה. במקום לנהוג עייפים אחרי יום עבודה מפרך או בשעת בוקר מוקדמת, ולהסתכן בהירדמות על ההגה, נהג ערני, זהיר ומיומן יביא את העובדים למקום העבודה או לביתם בבטחה.

חברת מסיעי כל גיל שמחה להעמיד לרשותכם את צי האוטובוסים והמיניבוסים החדישים, המאובזרים והמרווחים שלה, כדי שגם אתם תוכלו להעניק לעובדיכם את האפשרות להגיע לעבודה בצורה נוחה ומסודרת.

רוצים שהעובדים ישארו מרוצים?
צרו עימנו קשר ונדאג שהם יגיעו בבטחה לעבודה!