אוטובוסים

 
מחפשים שירותי אוטובוסים להסעה הבאה שלכם? מסיעי כל גיל בדרך אליכם...

תחילתם של שירותי הסעה טובים היא בצי רכבים גדול ואיכותי, ובראשו אוטובוסים מרווחים, מאובזרים וחדישים, המתוחזקים ללא רבב, הן מבחינה מכאנית-בטיחותית והן מבחינת ניקיונם המבהיק, הנהוגים בידי צוות נהגים מקצועי, אחראי ומנוסה.

זה בדיוק מה שתמצאו אצלנו, כדי להבטיח לכם את חוויית הנסיעה הנוחה, המפנקת והבטוחה ביותר שנוכל לספק!

  • נוחות ובטיחות מקסימליים
  • אוטובוסים מפוארים וממוזגים בעלי 55-52 מקומות ישיבה
  • אבזור מלא: טלוויזיה, DVD, מערכת שמע ומקרר
  • אפשרות להוספת מדריך טיולים

זקוקים לפתרון היסעים לקבוצה קטנה יותר? מסיעי כל גיל מציעה מגוון מיניבוסים

להזמנות צלצלו 03-6197717
 

על האוטובוסים שלנו

 
חברת ההסעות מסיעי כל גיל מחזיקה בבעלותה מספר רב של אוטובוסים מהיצרנים המובילים בעולם:

  • Volvo Mercedes
  • Scania

האוטובוסים מיועדים ל-52 עד 55 נוסעים. כל אחד מהם מאובזר בחגורות בטיחות ובפנסי אזהרה, מצויד באישורי הבטיחות הנדרשים ממשרד התחבורה, ונמצא תחת פיקוח רציף של קצין בטיחות. חברת מסיעי כל גיל שמה דגש על חווית הנסיעה של הלקוח ולכן רוב רכבי החברה מצוידים בטלוויזיה, ב-DVD, במערכת שמע, במקרר, וכמובן במערכת מיזוג אוויר.

הנהגים שלנו הינם בעלי הכשרה מקצועית לתפקידם וניסיון רב בתחום, וכמו כן הינם בעלי רישיון לביצוע הסעות תלמידים וילדים. החברה מתמחה בארגון טיולים בכל חלקי הארץ (כמו גם מגוון נופשונים בארץ ובחו"ל), וברשותה מדריכים השולטים במגוון שפות, שאותם ניתן לצרף לכל נסיעה וטיול באוטובוסי החברה.
 

אוטובוס שלנו לשירותכם תמיד!

 
כבר למעלה מ-30 שנה מסיעי כל גיל מספקת שירותים נוחים ובטוחים לקהל לקוחות מגוון בכל חלקי הארץ. בואו גם אתם ליהנות מאיכות נסיעה משודרגת ומובחרת שכמוה טרם הכרתם.

צרו קשר עוד היום עם מסיעי כל גיל להזמנת האוטובוסים שלנו: 03-6197717
 

חברת אוטובוסים

 
לא פעם אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לשירותים של חברת אוטובוסים מכל סיבה שהיא, בין אם בחיים הפרטיים ובין אם בהקשר למקום העבודה. חשוב לדעת כי התפקיד של חברת אוטובוסים הוא להציעללקוחות מגוון שירותי הסעות כאלה ואחרים במחירים משתלמים ביותר.
 

חברות אוטובוסים

 
בניגוד לחברות אחרות, לחברה מן הסוג הזה יש אחריות רבה על השירותים אשר היא מציעה לקהל הלקוחות שלה מטבע הדברים. על החברה לדאוג לעמידה מושלמת בלוח הזמנים ולתיאום הצרכים מול הלקוח בצורה טובה. במקרים רבים החברה היא גורם המשפיע על איכות הטיול, החופשה או הנסיעה. בהיבט אחר אמורים נציגי החברה להקפיד על הכשרת נהגים מנוסים ואחראיים. רק בצורה כזו ניתן לנצל את הפוטנציאל של חברת אוטובוסים וליהנות ממגוון יתרונות:

א. עלות – משתלם יותר להזמין שירות מחברת אוטובוסים מאשר לנסוע עם רכב פרטי, או לבזבז זמן על תחבורה ציבורית מסורבלת ואיטית.

ב. זמינות – רצוי לבחור חברהעם צי רכבים מגוון הזמין עבור הלקוח באופן מיידי. העדיפו לשלם על שירות איכותי ולאתצטרכו למצוא את עצמכם מחפשים אחר פתרונות מאולתרים ביום הנסיעה.

ג. בטיחות – הנהגים המועסקיםעל ידי חברות הסעות עוברים הכשרה מיוחדת. הם נדרשים לעמוד בקריטריונים מחמירים מאוד של בטיחות, שומרים על שעות שינה ראויות ומכירים היטב את השבילים ואת הכבישים בארץ.
 

טיפים עבור בחירה מוצלחת

 
בשלב הראשון של בחירת חברת הסעות או אוטובוסים תצטרכו לבקש המלצות. התעניינו לגבי חברות שונות באמצעות אתרי האינטרנט, תאמו פגישת היכרות לא מחייבת עם הנציגים והציבובמידת הצורך את הדרישות המיוחדות שלכם. בשלב השני נסו לקבלהצעת מחיר ואלתשכחו לברר מה היא כוללת. זכרו כי הדגש העיקרי צריך להיות על בטיחות הנוסעים,האבזור והנוחות.

חברת ההסעות מסיעי כל גיל בע"מ תשמח להעמיד לרשותכם אוטובוסים מתקדמים ורכבים מפוארים. אנו ידועים בתור חברת אוטובוסים מובילה כבר מעל 30 שנה. צרו קשר עוד היום אחד מנציגינו ובואו לקבל מחיר משתלם על שירותי הסעות בכל הארץ.