הסעות תלמידים

 

מסיעי כל גיל - מסיעה את התלמידים בבטחה

 

חברת מסיעי כל גיל מפעילה מערכי הסעות תלמידים למוסדות חינוך רבים ברחבי הארץ. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משלל היתרונות הרבים הגלומים בשירותי הסעות בטוחים, יעילים ונוחים.

צלצלו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם! 03-6197717

 

הסעות תלמידים – הדרך הבטוחה ביותר להגיע לבית הספר

 
שעות הבוקר מאופיינות בכבישים סואנים ובאנשים ממהרים. כל אלו מסכנים את שלומם וביטחונם של תלמידים אשר הולכים ברגל לבית הספר. הם נאלצים לחצות כבישים סואנים, לעבור במקומות ללא מעבר חצייה ולא תמיד הם מרוכזים במתרחש סביבם, לכן אין ספק שהסעות תלמידים הן הדרך הבטוחה ביותר להגיע לבית הספר. ההסעה אוספת את התלמידים מפתח ביתם או מנקודת איסוף סמוכה, ומביאם עד לשער בית הספר. הנהגים המנוסים והמיומנים בשילוב הרכבים החדישים והמאובזרים, העומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים, מבטיחים שילדכם יגיעו לבית הספר ויחזרו לביתם בשלום.
 
 

על נוחות בהסעות תלמידים לא מתפשרים

 
מערך התחבורה הציבורית בארץ לא ידוע ביעילותו הרבה. לכן, נסיעה בתחבורה ציבורית לבתי ספר לא תמיד נוחה ונעימה. גם תלמידים אשר הולכים ברגל לבית הספר נאלצים להתמודד עם תיקים כבדים במיוחד שמקשים על הליכתם ואף גורמים לבעיות אורטופדיות, וכמובן עם מזג האוויר: שרב בקיץ גורם להם להגיע מזיעים לבית הספר, הליכה בגשם גורמת להירטבות הילקוט (יחד עם כל המחברות והספרים שבתוכו), והקור והרוחות העזות עלולים לגרום להצטננות.
לכן, אין עוררין על כך שהסעות תלמידים הן הדרך הנוחה ביותר להגיע ללימודים. התלמידים נוסעים ברכב ממוזג ומרווח, המגן עליהם מפני פגעי מזג האוויר וחוסך מהם את הצורך לסחוב ילקוטים כבדים.

גם לעבודה חשוב להגיע בבטחה!
כנסו למידע על הסעות לעובדים
 
 

להגיע לבית הספר ללא איחורים

 
אין זה סוד שלילדים קשה מאוד לקום בבוקר לבית הספר ולכן הם מאחרים. תלמידים רבים, שנוסעים בתחבורה ציבורית או שהוריהם מסיעים אותם לבית הספר, מגיעים באיחור גם בשל עומסי התנועה המאפיינים את שעות הבוקר. לעומת זאת, כשתלמיד יודע שהדרך היחידה עבורו להגיע לבית הספר היא ההסעה שמגיעה בדיוק בשעה 7:30, הוא לא יאחר להתעורר. כל מערך ההסעות נבנה תוך התחשבות במסלול האיסוף והנסיעה ובעומסי התנועה בדרכים בשעות אלו. לפיכך, הגעה לבית הספר באמצעות הסעה מסייעת במניעת איחורי תלמידים.
 
 
 
הסעות תלמידים
 
 
 
 
כדי למנוע בזבוז זמן ודלק להורים...
 
הורים שנאלצים להסיע את ילדיהם לבתי הספר מבזבזים זמן יקר בכבישים. פיזור הילדים בבתי הספר גורם להם להיקלע לפקקי תנועה, לבזבז יותר דלק ואף לאחר לעבודתם. לכן, שירותי ההסעות יכולים להקל באופן משמעותי על חיי ההורים. הן חוסכות להורים דלק וזמן יקר בשעות הבוקר, הן מאפשרות להם לצאת מוקדם יותר לעבודה, להימנע מפקקים ולזכות בשקט נפשי הנובע מהידיעה שילדיהם יגיעו בבטחה לבית הספר.

הצטרפו עכשיו גם אתם למאות לקוחות מרוצים!